DIETETYK PRO

DIETETYK PRO


Platformy dietetyczne w dzisiejszych czasach zdecydowanie podbijają rankingi oprogramowań dla dietetyków. Jest to idealne narzędzie dla specjalistów, którzy w każdym miejscu chcą mieć dostęp do swojej pracy. Szczególne znaczenie ma to w przypadku dietetyki on – line, która wykorzystuje technologię do kontaktu ze swoimi klientami. I tak właśnie jest z DIETETYK PRO, który nie schodzi z podium. To nowoczesne narzędzie, które w znacznym stopniu ułatwia pracę specjalistom.ZALETY PROGRAMU DIETETYK PRO

Największą zaletą programu jest możliwość dostępu do danych w każdym miejscu. Wystarczy tylko połączenie internetowe. Tuż po zalogowaniu otrzymujemy możliwość wprowadzenia danych pacjenta, dokonania wyboru jednostek chorobowych, a także podstawowych parametrów. Baza produktów wynosi 6000. Ciekawą opcją jest to, że mamy możliwość nanoszenia ewentualnych komentarzy swojej pracy. Oczywiście są to informacje dostępne tylko dla nas. Chcąc jednak dokończyć pracę później, ewentualnie zaplanować ją na następny dzień, możemy to sobie zaznaczyć w postaci notatki. Wszelkie wyliczenia dokonuje za nas „asystent dietetyka”, wirtualne narzędzie, które dostępne jest zazwyczaj w każdym programie. DIETETYK PRO umożliwia nam także budowanie kart historii pacjenta, zawierające informacje odnośnie wizyt, jadłospisów, statystyk czy pliki z badaniami. Przydatną opcją jest także lista zakupów, która pomaga wielu roztargnionym klientom. Ze względu na fakt, że jest to nowoczesne narzędzie, to umożliwia nam kontakt przez platformę z naszym pacjentem. Jest to funkcja wiadomości, które wyświetlają nam się na ekranie, tuż po ich otworzeniu. Na koniec warto podkreślić, że twórcy gwarantują także bezpieczeństwo wprowadzonych danych (certyfikaty bankowe SSL), co jest istotną informacją dla zapobiegawczych specjalistów.

Na pewno plusem programu jest forma platformy. Dietetycy uwielbiają ten sposób pracy i komunikacji z klientami. Zmniejsza to ryzyko ewentualnej utraty danych. Wszystko dostępne jest na serwerze, nie zważając na urządzenie, z którego się logujemy. Wystarczy tylko login i hasło. Zaletą jest także ciekawy interfejs oraz możliwość budowania karty pacjenta, co daje nam dostęp do wszystkich niezbędnych informacji. Na koniec warto zaznaczyć konkurencyjną cenę. To niespełna 250 zł za rok użytkowania.

WADY PROGRAMU DIETETYK. PRO

Zdecydowanie brakuje tutaj opcji chat'u z pacjentem. Większe uznanie zdobywają platformy połączone z aplikacją, co daje możliwość budowania relacji z klientem. W tym wypadku czuje się niedosyt. Również baza produktów nie jest wcale wielka wobec tych, co oferują inne oprogramowania. Ilość jednostek chorobowych, także pozostawia wiele do życzenia. Owszem, cena jest może atrakcyjna wobec innych ofert, ale nie do końca przekłada się to na możliwości, jakie oferują nam twórcy. Podsumowując, DIETETYK.PRO to mimo wszystko narzędzie warte uwagi. Niska cena skusi nie jednego początkującego dietetyka w branży. Warto jednak podkreślić, że jeżeli twórcy nie poszerzą funkcji platformy, to na roku użytkowania przez specjalistę raczej się zakończy. Będzie on wolał zapłacić nawet i więcej, za szereg dodatkowych niezbędnych opcji.